O czym będzie nasz Blog?

Witaj.

O czym będzie nasz blog?

Ostatnie ćwierć wieku spędziliśmy doskonaląc nasze umiejętności w dziedzinie taktyki, strzelectwa, rusznikarstwa, wsparcia ogniowego, zabezpieczenia informacyjnego, ratownictwa, prowadzenia pojazdów…

Nie sposób wymienić wszystkich rzeczy jednym tchem.

Żeby zrozumieć o czym będziemy pisać trzeba zrozumieć kim jesteśmy.

Grupa pasjonatów, których losy przecinały się w najróżniejszych okolicznościach, nie rzadko w sytuacjach ekstremalnych i zagrożenia życia.

Grupa ludzi którzy poświęcili połowę życia idei, którzy teraz postanowili z nawiązką oddawać to co im los przyniósł.

Tworzymy coś nowego. Coś czego jeszcze w naszym pięknym kraju nie zdefiniowano. Coś czego twardogłowi nie są sobie w stanie wyobrazić.

Tworzymy system aktywizacji zawodowej specjalistów, którzy z różnych przyczyn pożegnali się z mundurem.

Nasza praca z jednej strony przynosi wymierne rezultaty. Szkolimy koncentrując uwagę na detalu. Podajemy gotowe rozwiązania. Zmuszamy do ciężkiej pracy i myślenia. Ale też skracamy czas osiągnięcia celu.

Z drugiej strony stwarzamy szansę. Oferujemy możliwość realizacji pasji. Aktywizujemy z pozoru nie aktywnych weteranów do pracy z młodzieżą, wojskiem i policją.

Wszędzie na świecie jest to normalne, pragmatyczne zagospodarowanie kadr. U nas w kraju ???

Co więc znajdziesz w blogu?

Śledzimy dynamicznie zmieniające się środowisko operacyjne w związku z czym będziemy publikować receptę na dzisiaj i na jutro w zakresie ogólnie rozumianego bezpieczeństwa.

Jesteśmy pasjonatami broni w związku z czym znajdziesz tutaj fotografię unikatowych konstrukcji uzbrojenia i szczegółowe opisy zawierające rys historyczny, budowę i zasadę współdziałania części i mechanizmów oraz opis operacyjnego przeznaczenia danej konstrukcji uzbrojenia.

Jesteśmy rusznikarzami w związku z czym dowiesz się tutaj jak zadbać o swoje wyposażenie i uzbrojenie.

Jesteśmy ratownikami. Powiemy ci jak skonfigurować pakiet pierwszej pomocy, zarówno osobisty jak i dla członków rodziny lub kolegów z pododdziału.

O tym i o wielu innych rzeczach dowiesz się z naszego bloga.

W najbliższej odsłonie 7,62 mm KBK GN.

 

 

 

 

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *