BulletRun Misja Beskidy Trailer

Dzień dobry 😁😈😇Łapcie nasz filmik, który jest krótką zapowiedzią tego, co będzie się działo 6 października w Myślenicach 😍😍😍👉 BulletRun Misja BeskidyNadszedł czas, aby sprawdzić swoją celność Przesyłajcie dalej, zapraszajcie znajomych, teraz już chyba nie ma wątpliwości, że będzie się działo i nie może Was zabraknąć. To będzie dobry dzień 😎😍😁👉 Myślenice👉 6.10👉 Szczegółowe info: http://bulletrun.pl/ 👉 Zapisy: https://bit.ly/2C7Gvlp 💪

Publiée par BulletRun Polska sur Jeudi 20 septembre 2018

W dniu 6.10.2018 roku w Myślenicach pod Krakowem podczas biegu przeszkodowego BulletRun zabezpieczaliśmy konkurencje militarne na trasie COMBAT 25 km.

http://www.bulletrun.pl/BulletRun-combat-formula

BulletRun jest połączeniem piegu przeszkodowego ze strzelaniem i wykonywaniem zadań technicznych.

Zarówno strzelanie jak i zadania techniczne na punktach nawiązują do zadań jakie muszę wykonywać żołnierze w codziennej służbie. Taka formuła stanowi bezpośrednie nawiązanie do tradycji sportowych i strzeleckich propagowanych w Krakowie przez Towarzystwo Sportowo-Gimnastyczne „Strzelec”, działającego od 1910 r. na mocy Ustawy o stowarzyszeniach oraz rozporządzenia Ministerstwa Obrony Krajowej z 1909 roku o „popieraniu strzelectwa dobrowolnego”.

Relacja ITV Myślenice

BulletRun -Misja Beskidy- oczami Myślenice iTV Powiatowa Telewizja Oficjalna relacja pojawi sie lada dzień, nie mniej jednak w tym filmie wykorzystano również nasze materialy…😎🤗Też nie możecie się doczekać?🤔😱

Publiée par BulletRun Polska sur Mardi 16 octobre 2018

Wraz z EODTECH https://www.eodtech.pl/ i BrainWaves https://www.eodtech.pl/ byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie konkurencji militarnych i zadań, którym musieli sprostać uczestnicy.

W ramach biegu przygotowaliśmy:

Stanowiska do prowadzenia obserwacji, wykrywaniu i rozpoznawania celi przy użyciu karabinów snajperskich,

Stanowisko pomiaru azymutu;

Stanowisko rzutu granatem;

Stanowisko opatrywania ran;

Nowa formuła biegów przeszkodowych i wytrzymałościowych jaką okazał się być BulletRun przyciągnęła zawodników z całego kraju i okazała się dosłownie i w przenośni „Strzałem w 10”.

BulletRun Misja Beskidy 06.10.2018

Historyczna I edycja BulletRun 🎉💣🎉🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝Pozostanie w naszej pamięci na długo, a żebyście i Wy o niej nie zapomnieli wrzucamy relację z tego co się działo 6 października w Myślenicach 😍😇😈Dajcie znać jak Wam się podoba ;)Chapeau bas dla tych, którzy pobiegli dystans COMBAT w mundurze 👌💪👏 PS Kto nie był niech żałuje 😛 Wielkie, wielkie dzięki dla naszych Partnerów, bez których by się nie obyło i dzięki którym mogliśmy Wam zapewnić genialny klimat tej imprezy:👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏Miasto i Gmina MyśleniceSWAT RANGE.plGRH Południe Czerwone BeretyGorący PotokPower MealOlimp Sport NutritionSzczyrkowski Ośrodek NarciarskiChcę wiedzieć co jem (Markam)EOD TECHRaptoringOSPRO.plSIDI S.C.Sport Arena MyśleniceZachar SelekcjaBrainWavesTytus KondrackiBroń. MilmagGdzieStrzelacBiegowe.plMyślenice iTV Powiatowa TelewizjaMyślenicka Akademia Karate "Byakko"Szkoła Mistrzów Śnieżna PanteraKolejność przypadkowa 😉

Publiée par BulletRun Polska sur Mercredi 17 octobre 2018

Tutaj żeby wygrać nie wystarczy być najszybszym i najmocniejszym. Liczy się dokładność, spostrzegawczość, dobra pamięć, umiejętność planowania, umiejętność pracy w grupie i wiele innych cech, które dotychczas nie były wymagane w tego rodzaju rywalizacji.

Kontynuujemy współpracę z organizatorami biegu i mamy nadzieję na uruchomienie edycji 2019 lub nawet kilku edycji 2019.

Nasz sprzęt i instruktorzy są do waszej dyspozycji.