Zdjęcie z artykułu: Charytatywny piknik strzelecki – „Razem dla Mariusza”!

Nauczeni doświadczeniem organizacji pikniku, którego celem była pomoc dla naszego starego towarzysza broni Krzysztofa Kafary wspólnie z Fundacją Sprzymierzeni z Grom oraz wieloma przyjaciółmi z branży wzięliśmy udział w kolejnym projekcie tego typu.

Piknik „Razem dla Mariusza” maił na celu zebranie środków na leczenie kolejnego naszego kompana, który potrzebuje pomocy.

Nasz, można powiedzieć autorski, poniekąd przewrotny pomysł, który polega na udostępnieniu broni i artefaktów militarnych społeczeństwu w celu zbiórki funduszy, po raz kolejny, okazał się strzałem w dziesiątkę.

Dzięki gościnności STRZELNICY FSO http://strzelnicafso.pl/ udało się przygotować i zrealizować imprezę charytatywną o niespotykanej skali i rozmachu.

Wśród odwiedzających przeważali mieszkańcy stolicy ale nie brakowało również przedstawicieli innych regionów kraju i obcokrajowców.

Najmłodszy strzelec jakiego obsługiwaliśmy na osi maił 6 lat.

Najstarszy nie przyznał się do wieku.

Wystawę broni sił specjalnych zorganizowaliśmy na osi nr.1 wspólnie z przyjaciółmi z MEXARMORY

https://www.facebook.com/mexarmory/

Dzięki takiemu połączeniu odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznać się z eksponatami prezentującymi ponad 50 lat historii uzbrojenia sił specjalnych oraz przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom technicznym w dziedzinie budowy uzbrojenia strzeleckiego.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wsparcie naszej wspólnej inicjatywy a Mariuszowi Grundikowi życzymy zdrowia.

Specjalne podziękowania składamy Pany Robertowi Januszewskiemu z RAFFI.Pl za za pomoc i wsparcie.