VIP

„Robię ci prezent z tego wszystkiego, co dotychczas powiedziałem”. Lewis Carroll

Skierowany jest dla pracowników ochrony i konwojentów, osób, które przewidują nabyć broń w celu ochrony osobistej lub osób, które chcą doskonalić umiejętności posługiwania się posiadaną bronią w celu odparcia bezprawnego bezpośredniego zamachu.

Kurs VIP jest dostosowywany indywidualnie do umiejętności i potrzeb strzelca, na początku przeprowadzamy wywiad odnośnie doświadczenia po czym ustalamy termin oraz zakres szkolenia strzeleckiego indywidualnie do możliwości i oczekiwań osoby szkolonej.

Oferujemy pełny zakres szkolenia od poziomu podstawowego – pierwszy kontakt z bronią, do zaawansowanego – strzelanie z za zasłon, w ruchu. Podczas podstawowego szkolenia główny nacisk kładziemy na wypracowanie solidnych podstaw oraz prawidłowych nawyków u osób, które nie mają doświadczenia strzeleckiego lub mają za sobą pierwsze kroki w strzelaniu praktycznym. Prawidłowa sylwetka, świadome opanowanie działania mechanizmów karabinka, praca na spuście, sprawna wymiana magazynków i usuwanie podstawowych zacięć a przede wszystkim bezpieczeństwo i świadomość użycia broni w zgodzie z przepisami prawa. Jest to niezwykle istotna część cyklu szkoleniowego. Opanowanie jej umożliwia szybkie i sprawne przejście do zdecydowanie bardziej zaawansowanych strzelań sytuacyjnych i taktycznych.