Szkolenia VIP

 

Dzięki obustronnej współpracy z ośrodkami doskonalenia techniki jazdy i firmami branży motoryzacyjnej możemy zaoferować Państwu obszerny pakiet szkoleń w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Szkolenia VIP to kursy dla najbardziej wymagających klientów. Ćwiczenia zawsze odbywają się w trybie indywidualnym (kursant ćwiczy sam), a trener obecny w samochodzie, jest do wyłącznej dyspozycji kursanta. Szkolenia tego rodzaju są bardzo intensywne, a trener elastycznie dopasowuje poziom trudności ćwiczeń do umiejętności i preferencji uczestnika.

Szkolenia VIP są doskonałym prezentem, nagrodą dla pracowników osiągających dobre wyniki lub elementem programu motywacyjnego dla kadry menedżerskiej. Organizujemy w tym trybie również ekskluzywne szkolenia grupowe dla Klientów zainteresowanych usługami najwyższej jakości.

Klienci indywidualni często zamawiają program szkoleń VIP dla swoich dzieci, które właśnie otrzymały prawo jazdy, aby od samego początku zaszczepić im prawidłowe nawyki i zmniejszyć ryzyko  udziału w wypadku.

Szkolenie VIP  skierowane do osób prywatnych – szkolenie indywidualne.

Naszym kierowcom oferujemy także indywidualne szkolenia w wersji premium – 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor). Jest to niezawodny sposób na podwyższenie swoich kompetencji w zakresie doskonalenia techniki jazdy. Doskonalenie techniki jazdy umożliwia uczestnikowi kursu zrozumienie zagrożeń, które mogą wystąpić w ruchu drogowym przy zmieniających się warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu w szkoleniu urządzeń powodujących utratę przyczepności można w kontrolowany sposób pod okiem wykwalifikowanego instruktora ćwiczyć wychodzenie z poślizgu podsterownego i nadsterownego.

SZKOLENIE 3-GODZINNE

 

 

Zajęcia indywidualne 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor).

Szkolenie obejmuje 3 godziny zajęć praktycznych zgodnie z programem:

 1. Przygotowanie do jazdy, pozycja za kierownicą.
 2. Technika kierowania pojazdem.
 3. Hamowanie awaryjne z ABS i bez ABS.
 4. Jazda po łuku na śliskiej nawierzchni z ESP i bez ESP – wpływ prędkości na zachowanie się pojazdu.
 5. Ominięcie przeszkody na śliskiej nawierzchni.
 6. Wyprowadzenie pojazdu z poślizgu w warunkach symulowanych na płycie poślizgowej.

SZKOLENIE 1-GODZINNE

 

Zajęcia indywidualne 1 na 1 (jeden kursant vs. jeden instruktor). Szkolenie obejmuje 1 godzinę zajęć praktycznych zgodnie z programem:

 1. Przygotowanie do jazdy, pozycja za kierownicą
 2. Technika kierowania pojazdem
 3. Hamowanie awaryjne z ABS i bez ABS
 4. Hamowanie w zakręcie z ABS i bez ABS

WYMAGANIA

Prawo jazdy kategorii B

Szkolenie skierowane do osób prywatnych – szkolenie grupowe

SZKOLENIE OBEJMUJE:

1 godzinę zajęć teoretycznych:

Zajęcia teoretyczne prowadzone są dla całej grupy. Podczas wykładu w pierwszej części instruktor wskazuje i omawia najczęściej występujące błędy, a także wskazuje ich konsekwencje. Instruktor przedstawi również ćwiczenia, które będą realizowane w trakcie części praktycznej. W drugiej części wykładu instruktor omawia najnowsze technologie stosowane w pojeździe oraz wskazuje ich zalety i wady.

3 godzin zajęć praktycznych:

 1. Przygotowanie się do jazdy, pozycja za kierownicą.
 2. Slalom: zadaniem uczestnika jest pokonanie wyznaczonego slalomu bez najechania na przeszkody.
 3. Hamowanie awaryjne z użyciem systemu ABS oraz bez systemu ABS: zajęcia pomagają w wyćwiczeniu prawidłowej reakcji ruchowej, uczą prawidłowej koordynacji pracy kierownica-hamulec. Kierowca poznaje niebezpieczeństwa związane z hamowaniem z użyciem systemu ABS, oraz bez systemu ABS.
 4. Kontrolowanie pojazdu w jeździe po łuku. Zachowanie pojazdu podczas poślizgu nadsterownego i podsterownego.
 5. Omijanie niespodziewanej przeszkody z użyciem kurtyn wodnych: zadaniem jest pokonanie toru przeszkód w jak najkrótszym czasie.

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE: