Dzięki ścisłej obustronnej współpracy z instytucjami i przedsiębiorstwami dysponujemy zapleczem w postaci sal wykładowych, magazynu i warsztatu uzbrojenia, pomocy dydaktycznych w postaci inertów, atrap i przekrojów broni i amunicji.

Dzięki współpracy z JS WELDING nasze zajęcia prowadzone są przy użyciu najlepszych na rynku, najtrwalszych i, bezpiecznych w użytkowaniu celi metalowych wykonanych ze stali pancernej. Dysponujemy amunicją antyrykoszetową oraz treningową / barwiącą dzięki czemu mamy możliwość realizować złożone, bardzo realistyczne scenariusze Force on Force.

Do naszej dyspozycji pozostaje kilkadziesiąt typów i rodzajów uzbrojenia strzeleckiego i różnego rodzaju zestawów uzbrojenia o różnorodnym przeznaczeniu.

Posiadamy bogate treningowe wyposażenie medyczne.

Ponadto współpracujemy w różnym zakresie z przedstawicielami innych dziedzin szkoleniowych dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować, naszym klientom, wyspecjalizowane, złożone, kompleksowe programy treningowe implikując wybrane zagadnienia z jednego obszaru szkoleniowego do drugiego.